ZAPRASZAMY NA NASZĄ NOWĄ STRONĘ
www.seven-event.pl

Zespół Seven to ludzie młodzi, ambitni i kreatywni, którzy dzięki wierze we własne możliwości są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Specjalizujemy się w działaniach, dzięki którym firmy budują relacje i umacniają więzi ze swoimi pracownikami, partnerami biznesowymi oraz Klientami, dzięki czemu stają się bardziej konkurencyjne, a także osiągają zakładane cele. Naszym atutem jest posiadanie własnego profesjonalnego sprzętu. Każdy projekt to indywidualne podejście do Państwa potrzeb, stawiamy sobie za cel dostarczanie Klientom niezapomnianych wrażeń, a wszystko to zawsze w świetnym humorze. Klienci cenią nas za szybkość reakcji, świetnie zaplanowaną logistykę projektu oraz kreatywne rozwiązania. Współpracujemy z wieloma ośrodkami oraz hotelami o różnym standardzie i cenach w zależności od wymagań Klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełną obsługę, zarówno z zakwaterowaniem jak i wyżywieniem. W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo każda impreza posiada ubezpieczenie NNW.WYRÓŻNIENIE ZA "EVENT Z POMPĄ"

W lutym 2012 w hotelu Magellan w Bronisławowie odbyło się 10-lecie GRUPY MOLO. Podczas uroczystej Gali otrzymaliśmy statuetkę z wyróżnieniem specjalnym za „Event z Pompą“. Zaproszeni zostali zarówno Klienci jak i firmy współpracujące. Było nam niezmiernie miło gościć podczas tego wydarzenia.

Dziękujemy za wciąż owocną współpracę z Grupą Molo jak i statuetkę, która zajęła niezwykle ważne miejsce w naszej firmie.

Event z POMPĄ

Wyróżnienie dla naszej firmy.

w1Seven event group-65 wSeven event group-22 wSeven event group-23 wSeven event group-24 wSeven event group-25 wSeven event group-26 wSeven event group-27 wSeven event group-28 wSeven event group-30 wSeven event group-31 wSeven event group-33 wSeven event group-37 wSeven event group-64 wSeven event group-66 wSeven event group-67 wSeven event group-68 wSeven event group-35 wSeven event group-36

Zobacz galerię zdjęć

Film z uroczystej gali i wręczenie statuetki za "EVENT Z POMPĄ"

 

 
ZAPRASZAMY NA NASZA NOWĄ STRONĘ
www.seven-event.pl
© 2011-2024 seven.info.pl. All right reserved.
Powered by doit.system / XHTML Valid
Doit system
Regreen Studio
SEVEN event group
Al. Wyszyńskiego 72
94-047 Łódź
tel. +48 604 85 66 61
tel. +48 601 85 66 61
events, corporate events, production, conference, team building, entertainment, mice, meetings, incentives,